1. Pacjenci są rejestrowani wyłącznie na określone godziny do danej poradni. Pracownicy rejestracji telefonicznie poinformują o terminie drogą telefoniczną dzwoniąc do Państwa na telefony jakie mamy w bazie danych rejestracji. W przypadku zmiany numeru oczekujemy na kontakt z Państwa strony.
2. Zalecamy również kontakt z Rejestracją Przychodni Specjalistycznej drogą telefoniczną :
► 83 888 99 99 ► 83 413 23 38 ► 607 803 057 (+sms)
i przez e- Rejestrację – https://eportal.spzozrp.pl/eportal/ lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Rejestracja bezpośrednia będzie się odbywała wyłącznie w jednym okienku – dostęp po 1 osobie dla pacjentów ze skierowaniami, przypadków pilnych - urazowych, kobiet w ciąży
4. Rejestracja na kontynuację leczenia będzie prowadzona w gabinetach bezpośrednio przez pielęgniarki poradni w trakcie wizyty, lub po jej zakończeniu w ciągu kilku dni pracownik Rejestracji skontaktuje się z Państwem i poinformuje o wyznaczonym terminie i godzinie wizyty na podstawie informacji zwrotnej od lekarza.
5. Wejście do budynku odbywa się po dokonaniu pomiaru temperatury, bez objawów zachorowania wirusowego i wypełnieniu wywiadu epidemiologicznego w holu budynku. Temperatura powyżej 37,5 o C potwierdzona w kolejnym pomiarze dyskwalifikuje pacjenta z porady ambulatoryjnej udzielanej bezpośrednio w gabinecie (możliwa teleporada lub w przypadkach urazowych i pilnych świadczenie w SOR w strefie czerwonej zagrożenia epidemiologicznego dla pacjentów podejrzanych o zakażenie wirusem SARS-CoV-2).
6. Do budynku poradni wpuszczana jest ściśle określona liczba osób do oczekiwania na świadczenia.
7. Przy wejściu pacjent otrzyma numer identyfikujący poradnię. Wejście kolejnego pacjenta do poradni będzie się mogło odbyć dopiero po wyjściu jednego z pacjentów będących już w poradni lub strefie oczekiwania.
8. Prosimy zgłaszać się na wizytę lub badanie nie wcześniej niż 30 minut przed wyznaczonym czasem. Wcześniejsze przybycie może się wiązać z koniecznością oczekiwania na zewnątrz.
9. Obowiązkowe zachowanie odległości (1,5 – 2m) w obszarze wejścia i wyznaczonych strefach oczekiwania do poradni w budynku.
10. Każdy pacjent wchodzący do budynku i osoby towarzyszące muszą mieć obowiązkowo założone maseczki ochronne na usta i nos przez cały czas przebywania w budynku. Osoby towarzyszące będą wpuszczane wyłącznie w sytuacjach koniecznych (rodzice i opiekunowie dzieci, opiekunowie pacjentów dorosłych wymagających pomocy osoby drugiej).
11. Pacjentki w ciąży zgłaszające się na badanie KTG, USG wchodzą poza kolejnością z zachowaniem kontroli temperatury i po wypełnieniu wywiadu epidemiologicznego.
12. Pacjenci na badanie EKG do poradni kardiologicznej zgłaszają się z wyprzedzeniem ok. 30 minut przed czasem porady (max. 4 osoby jednoczasowo może oczekiwać na badanie EKG)